Hakkımızda

HepsiJET
Hakkında

HepsiJET bir Doğan Online Kuruluşudur. E-ticaret sektöründe, değişen ve müşteri odaklı, dağıtım hizmetlerini dönüştürmek amacıyla kurulmuş teknoloji firmasıdır.

7/24 çalışma düzeninde olan operasyonumuz, kargo karşılama hizmetimiz, hızlı entegrasyon kabiliyetimiz ve teknolojimizle müşterilerimize paydaş olarak katma değer sağlamaktayız.

2016 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olan HepsiJet, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türkiye'deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüz itibariyle 81 ilde hizmet sağlayan HepsiJet, 2000'e yakın taşımacısı, 50'den fazla filo aracı, birbirinden farklı hizmet modelleri ve 250'yi aşkın ofis çalışanıyla her geçen gün büyüyen bir marka haline gelmiştir.

E-ticaret taşımacılığında sunmuş olduğu katma değerli hizmetlerle iş ortaklarının dağıtım süreçlerini geliştirmeyi hedefleyen HepsiJET, bu alanda onlarca büyük markanın çözüm ortağı olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dağıtım sektörünü bilen ve hakkında çözümleme çalışmaları yapan bir personel kitlesine sahip olan HepsiJet, müşteri memnuniyetini özümsemiş bir markadır.

Teknoloji ekibiyle beraber her geçen gün geliştirdiği yazılım ve Ar-Ge çalışmaları sayesinde sektördeki öncü firmalardan biri haline geldi.

icon %100 Müşteri Memnuniyeti
100% Müşteri
Memnuniyeti
icon Ayrıcalıklı Hizmetler
Ayrıcalıklı
Hizmetler
icon Kesintisiz Takip
Kesintisiz
Takip
icon Özenli ve Uzman Saha Kadrosu
Özenli ve Uzman
Saha Kadrosu
icon Kolay Sistem Entegrasyonu
Kolay Sistem
Entegrasyonu
icon Ekonomik Çözüm
Ekonomik
Çözüm
Kısa Kısa
kısa
kısa...
 • HepsiJET, taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimler sunmayı hedefleyen, e-ticaret odaklı, hızlı, dakik ve pratik bir taşımacılık sistemidir.
 • Sunduğumuz hizmetlerle e-ticaret şirketlerinin işlerini büyütmesine destek oluyoruz. Çözüm ortağı olarak bizi tercih eden şirketlerin cirosu, katma değeri yüksek taşıma hizmetleri sayesinde günden güne artıyor.
 • Taşımacılıkta hizmet ve kalite standartlarını yeniden yayınlayarak yetkinliklerini Hepsiburada platformunda geliştiren HepsiJET, e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren tüm markaların dağıtım ve teslimat süreçlerinde hizmet vermeyi hedefliyor.
 • 81 ilde dağıtım ağını tamamlayan HepsiJET yakın dönem içerisinde tüm büyük illeri de kapsayacak şekilde ağını genişletmeyi hedefliyor.
 • Eğitimli kadrosuyla sektörün en önde gelen insan kaynağına sahip olan HepsiJET, müşteri memnuniyeti ve müşteri merkezciliğini en öncelikli hale getiriyor.
 • HepsiJET, e-ticaret pazarında doğa dostu elektrikli araçlarını kullanarak çevre bilincini arttırmayı hedefliyor.
Teslimat
Tiplerimiz
Bugün Randevulu Icon
Bugün Randevulu

Gönderinin teslimatı, verildiği gün içerisinde seçilen saat aralığında yapılır.

Ertesi Gün Randevulu Icon
Ertesi Gün Randevulu

Gönderinin teslimatı, ertesi gün seçilen saat aralığında yapılır.

Standart Icon
Standart

Gönderinin teslimatı ertesi gün içinde yapılır.

Müşteri
Memnuniyeti
 • HepsiJET e-ticaret sektöründe müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak ve bu amaçla hızlı, hatasız ve dakik bir teslimat hizmeti sunmayı,
 • Çağrı Merkezi hizmetimiz ve geniş iletişim ağımız ile müşterilerin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamayı,
 • Tüm iletişim kanallarından gelen müşteri talep ve şikâyetlerini sistematik olarak takip ederek en hızlı şekilde sonuçlandırmayı, müşterilere zamanında doğru ve net bilgiler vermeyi,
 • Müşterilerimize ait kişisel verilerin, müşteri onayı olmadan 3. kişi ve kuruluşlarla paylaşılmayacağı ve değiştirilmeyeceğini,
 • Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı,
 • Müşterilerden gelen her geri bildirimin ele alınması, incelenmesi ve değerlendirilmesi için eğitimler vererek kurduğu HepsiJET Akademi ile bünyesinde ki her kademeden çalışanı için uzman kadrolar oluşturmayı, tüm çalışanların yeteneklerini en üst seviyede kullanabilmeleri için ekip çalışmasını benimseyerek kalite düzeyini yükseltmeyi , müşterilerimize mükemmel müşteri deneyimi sunmayı misyonu olarak benimsemektedir.
hızlı, hatasız, dakik
hızlı,
hatasız,
dakik...
Sıkça Sorulan
Sorular
Teslimat numaramı nasıl öğrenebilirim?
Siparişiniz HepsiJET’e ulaştığında size sms ve mail yoluyla bilgi verilmektedir. Verilen bu bilginin içerisinde teslimat numaranız yer almaktadır. Ürününüzü satın adlığınız kurumla iletişime geçerek de teslimat numaranızı öğrenebilirsiniz.
Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?
Siparişinize ait teslimat numarasını HepsiJET web sitesinde “gönderi takibi” alanında sorgulayarak durumunu öğrenebilir veya “0850 558 0 333” numaralı çağrı merkezimizi arayarak durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
“Taşımacı adresime gelmiş ancak ben adreste değildim” siparişimi nasıl teslim alabilirim?
Adresinize yapılan uğramada paketiniz teslim edilemez ise ertesi iş gününde (Cumartesi günü dahil) adresinize tekrar uğrama yapılmaktadır.
Teslimat sırasında ürünümü kontrol edebilir miyim?
Kargonuzu teslimat sırasında taşımacılarımızla beraber kontrol edebilirsiniz.
Hangi illerde dağıtım yapıyorsunuz?
Tüm Türkiye'de 81 ilde hizmetinizdeyiz.
Teslimat seçenekleriniz nelerdir?
• Bugün Randevulu - Gönderinin teslimatı, verildiği gün içerisinde seçilen saat aralığında yapılır. - Bugün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, - Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, - Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır. • Ertesi Gün Randevulu - Gönderinin teslimatı, ertesi gün; - Ertesi Gün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, - Ertesi Gün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, - Ertesi Gün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır • Standart Plus - Dağıtıma çıktığı gün içerisinde adresinize uğrama yapılmaktadır.
Siparişimi teslim alırken kimlik göstermeli miyim?
11.06.2009 tarih ve 27255 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nin, madde 43/12’ye göre ise kargo şirketleri gönderiyi teslim ederken alıcının kimlik bilgilerini almak ve kaydetmekle yükümlüdür. HepsiJET tarafından kayıt altına alınan kişisel bilgiler temin amacı dışında kullanılmaz. (5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun ve bu konuna istinaden çıkartılarak 09.01.2008 tarihi ve 26571 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Yönetmelikte kimlik tespiti yapmak zorunda olan yükümlüler arasında kargo şirketleri de sayılmış olup göndericinin ve alıcının T.C kimlik numarası ve/veya Vergi numarası ile birlikte kimlik bilgilerinin alınması ve kaydedilmesi zorunluluğu getirilmiştir.)
Adresimde benim dışımda farklı bir kişi siparişimi teslim alabilir mi?
Adresinizde bulunan farklı bir kişiye TC Kimlik numarası ve imza karşılığında teslimat yapılabilmektedir.
Hangi günler ve saat aralığında dağıtım yapıyorsunuz?
• Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ✔ Bugün Randevulu - Bugün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, - Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, - Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır. ✔ Ertesi Gün Randevulu Gönderinin teslimatı, ertesi gün; - Ertesi Gün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, - Ertesi Gün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, - Ertesi Gün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır ✔ Standart Plus Dağıtıma çıktığı gün adresinize uğrama yapılmaktadır. • Pazar günleri: Dağıtımı olan teslimat tipleri; - Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, - Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında, • Ertesi Gün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, • Ertesi Gün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.
Vermiş olduğum sipariş içerisinden istediğim ürün çıkmadı veya ürün hasarlı olarak çıktı ne yapmalıyım?
Oluşan problem hakkında siparişi verdiğiniz ilgili kurumun müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
Tazmin süreci hakkında bilgi almak istiyorum.
Tazmin süreçlerimiz hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Tazmin dilekçemizi de buradan indirebilirsiniz.
Teslim aldığım ürünü satıcı kuruma iade ettim. Ücret iadesi ne zaman yapılır?
Ücret iadesi satıcı kurum tarafından yapılmaktadır. Konuyla ilgili bilgi almak için ilgili kurumla iletişime geçebilirsiniz.
Teslimat numaramı yazdığımda bir bilgi çıkmıyor, neden olabilir?
Sipariş numarası, teslimat numarası ve iade kodu birbirinden farklıdır. Teslimat numaranızla sorgulama yaptığınızdan emin olunuz. Eğer yine de ulaşamıyorsanız sipariş vermiş olduğunuz satıcı kurumla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
Komşuma bırak özelliği nedir ve nasıl kullanırım?
Komşuma Bırak nedir?

Komşuma Bırak, teslimat gününde adresinizde olmamanız durumunda gönderinizin teslim adresinizi aynı apartmanda komşunuza veya güvenlik görevlisine teslim edilmesine imkan sağlayan HepsiJET teslimat özelliğidir.

Bu özelliği Takip numaranız ile gönderinizi sorguladığınız, sorgulama ekranında yapabilirsiniz.

Komşuma Bırak özelliğini kullandım. Teslimat günüm değişir mi?

Hayır, Komşuma Bırak özelliği kullandığınız takdirde teslimat gününüz değişmez. Aynı teslimat gününde belirttiğiniz komşunuza teslim edilir.

Komşuma Bırak özelliğini kargonun hangi aşamalarında kullanabilirim?

Komşuma Bırak özelliğimizi ‘Kurye Dağıtıma Çıktı’ anından itibaren kullanabilirsiniz.

Komşuma Bırak özelliğini kaç kez kullanabilirim?

Komşuma Bırak özelliğimizi her teslimatınız için 1 kez kullanabilirsiniz.

Adres değişikliği nedir ve nasıl kullanırım?
Adres Değiştir nedir?

Adres Değiştir , teslimat gününde adresinizde olmamanız durumunda gönderinizin teslim adresinizi arzu ettiğiniz bir adresle değiştirmenize imkan sağlayan HepsiJET teslimat özelliğidir.

Bu özelliği Takip numaranız ile gönderinizi sorguladığınız, sorgulama ekranında yapabilirsiniz.

Adres Değiştir özelliğini kullandım. Teslimat günüm değişir mi?

Evet, Adres Değiştir özelliği kullandığınız takdirde yeni bir teslimat tarihi üretilir.

Adres Değiştir özelliğini kargonun hangi aşamalarında kullanabilirim?

Adres Değiştir özelliğimizi ‘Gönderi Alındı’ anından ‘Kurye Dağıtıma Çıktı’ anına kadar kullanabilirsiniz.

Adres Değiştir özelliğini kaç kez kullanabilirim?

Adres Değiştir özelliğimizi her teslimatınız için 1 kez kullanabilirsiniz.

Adres Değiştir özelliği güvenli mi?

Evet, Adres Değiştir özelliğini kullanabilmek için telefon numaranıza gelen doğrulama kodunu girmeniz gerekir. Bu sebeple sizden başka kimse adres bilgilerinizi güncelleyemez.

Adres Değiştir özelliğini kullandım fakat teslimat gününde adreste olamadım. HepsiJET sonraki iş gününde tekrardan gelecek mi?

Evet, adresinizi değiştirseniz de adresinize yapılan uğramada paketiniz teslim edilemez ise sonraki iş gününde (Cumartesi günü dahil) adresinize tekrar uğrama yapılmaktadır.

Adres Değiştir özelliğini kullandım fakat bu isteğimi iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Adres Değiştir özelliğimizi iptal etmek için 0850 558 03 33 nolu müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat öteleme nedir ve nasıl kullanırım?
Teslimat Gününü Değiştir nedir?

Teslimat Gününü Değiştir, teslimat gününde adresinizde olmamanız durumunda gönderinizin teslim gününü arzu ettiğiniz bir tarihle değiştirmenize imkan sağlayan HepsiJET teslimat özelliğidir.

Bu özelliği Takip numaranız ile gönderinizi sorguladığınız, sorgulama ekranında yapabilirsiniz.

Teslimat Gününü Değiştir özelliğini kullaranak teslim günümü en fazla ne kadar öteleyebilirim?

Teslimat Gününü Değiştir özelliği ile teslimat gününüzü mevcut teslim tarihinizden sonraki, 3 iş gününden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Örneğin: Standart teslimat tarihiniz Pazartesi günü fakat adresinizde değilsiniz, teslimatınızı Salı, Çarşamba veya Perşembe günlerinden size Uygun teslimat gününü seçebilirsiniz.

Teslimat Gününü Değiştir özelliğini kargonun hangi aşamalarında kullanabilirim?

Teslimat Gününü Değiştir özelliğimizi ‘Gönderi Alındı’ anından ‘Kurye Dağıtıma Çıktı’ anına kadar kullanabilirsiniz.

Teslimat Gününü Değiştir özelliğini kaç kez kullanabilirim?

Teslimat Gününü Değiştir özelliğimizi her teslimatınız için 1 kez kullanabilirsiniz.

Teslimat Gününü Değiştir özelliğini kullandım fakat teslimat gününde adreste olamadım. HepsiJET sonraki iş gününde tekrardan gelecek mi?

Evet, teslimat gününü değiştirseniz de adresinize yapılan uğramada paketiniz teslim edilemez ise sonraki iş gününde (Cumartesi günü dahil) adresinize tekrar uğrama yapılmaktadır.

Teslimat Gününü Değiştir özelliğini kullandım fakat bu isteğimi iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Teslimat Gününü Değiştir özelliğimizi iptal etmek için 0850 558 03 33 nolu müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.