Hepsijet XL

Nedir
HepsiJET XL

E-ticaret sektörünün günden güne değişen taşıma ihtiyaçlarını gözeterek, özellikle büyük hacimlerdeki ürünlerin zamanında, güvenle ve evinizin istediğiniz noktasına kadar taşıma imkanı ile, müşteri memnuniyeti odaklı bir taşıma deneyimi sunan Doğan Online Kuruluşudur.

Hangi İllerde Hizmet Veriliyor?

Türkiye’nin 81 ilindeki belirli ilçelerinde hizmet verilmektedir. HepsiJET XL deneyiminden daha fazla müşterimizin faydalanması adına, her geçen gün HepsiJET XL hizmetimizi ilçe kapsamında arttırma çalışmalarımız son hızı ile devam etmektedir.

Hangi Tip Ürünler Taşınabiliyor?

Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, set üstü, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar ile birlikte, Televizyon, mobilya gibi büyük desili ürünler taşınmaktadır.

Satın Alınan Ürün İadesi Nasıl Oluyor?

Satın almış olduğunuz büyük hacimli ürününüzü iade etmek istediğinizde, deneyimli HepsiJET XL taşımacılarımız ürünü bıraktıkları noktadan alarak, satıcıya iadesini gerçekleştirmektedir.

Hepsijet XL Görsel
Hepsijet XL Görsel

HepsiJET XL ile Sunduğumuz Avantajlar

· Söz verilen teslim tarihinde, deneyimli hepsiJET XL taşımacılarımız teslimat öncesi sizinle iletişime geçerek, randevulaşılan günde adresinize teslimatınızı gerçekleştiriyoruz.

· Satın aldığınız ürünü, taşıma derdinizi ortadan kaldırarak, adresinizde istediğiniz alana kadar deneyimli taşımacılarımız tarafından taşınmasını sağlıyoruz.

· İade etmek isterseniz ürününüz yine randevulaşılan günde teslim ettiğimiz noktadan alarak hem taşıma kolaylığı hemde satıcı ya teslimi güvenle gerçekleştiriyoruz.

· Teslimatınız sonrasında ekiplerimiz memnuniyetinizi öğrenmek için sizlerle iletişime geçiyor, varsa talep ve ihtiyaçlarınıza en kısa sürede destek olmaya çalışıyoruz. etmektedir.