hepsijet-whatsapp

HepsiJET Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz ile E-ticaretten perakendeye kadar her sektörde, HepsiJet olarak üstün bir kargo deneyimi sunmaya devam ediyoruz.
Kurumsal

HepsiJET, Doğan Online'ın bir parçası olarak, e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır. 2017 yılında kurulan HepsiJET, her zaman teknoloji ve kalite odaklı bir yaklaşımı benimseyerek, hizmetlerini dinamik ve müşteri merkezli bir şekilde geliştirmeyi misyon edinmiştir.

Gelecek Vizyonu


HepsiJET, e-ticaret taşımacılığında geleceği şekillendirmeyi hedefleyen bir vizyona sahiptir. Vizyonumuz, Türkiye genelinde e-ticaret dağıtımının öncüsü olarak tanınmak ve bu alanda dönüştürücü bir etki yaratmaktır. Teknoloji, hız ve kaliteyle dolu bir taşımacılık deneyimi sunarak müşterilerimizin işlerini büyütmelerine katkıda bulunmak, e-ticaret sektörünün gelişimine liderlik etmek ve sürdürülebilir çözümlerle çevre bilincini artırmak, HepsiJET'in vizyonunun temelini oluşturur.

Memnuniyet Misyonu


HepsiJET'in misyonu, e-ticaret şirketlerine hızlı, güvenilir ve etkili dağıtım hizmetleri sunarak işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktır. Bu misyonu değer katan taşıma çözümlerimiz ile müşterilerimize göstermeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda, müşterilerimizin dağıtım süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olarak onların müşteri memnuniyetlerini en üst düzeyde tutuyoruz. Bu bağlamda misyonumuz, teknoloji, kalite ve çevresel duyarlılık temelinde, müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaktır.

HepsiJET olarak Türkiye’nin 81 İlindeyiz

Bugün itibariyle Türkiye'nin 81 ilinde hizmet sunan HepsiJET, 2000'e yakın taşımacısı, 50'den fazla filo aracı ve 250'yi aşkın ofis çalışanı ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

hj-81-ildeyiz
hj-kurumsal
hj-kurumsal
hepsijet-kurumsal
HepsiJET bir Doğan Online Kuruluşu olarak 2017 yılında faaliyet göstermeye başladı. E-ticaret ve Lojistik sektörünün yenilikçi yüzü olarak kurulan HepsiJet ilk günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile hizmet sunuyor.
hj-kurumsal
hj-kurumsal
hepsijet-kurumsal
2020 yılında HepsiJET firması, hızlı bir büyüme ivmesi yakaladı. Yeni rotaların açılması, filo genişlemeleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler, şirketin büyüme başarısının temelini oluşturdu. HepsiJET için önemli bir yıldı.
hj-kurumsal
hj-kurumsal
hepsijet-kurumsal
81 ilde pazar yerleri dışında 2000’e yakın iş ortağını kullanıcı ile buluşturan HepsiJet, teknoloji ile entegre ettiği hizmet konseptinde yüksek performans ile zamanında ve güvenli teslimat gerçekleştiriyor.
hj-kurumsal
hj-kurumsal
hepsijet-kurumsal
2021’de hizmete sunduğumuz HepsiJET XL Hizmeti ile geniş hacimli taşımalarda gönderilerinizi güvenle ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap eden çözümlerimiz sayesinde memnuniyet garantisini gururla vaat ediyoruz.
hj-kurumsal
hj-kurumsal
hepsijet-kurumsal
Her bir gönderi bizim için çok önemli. Bu içgüdü ile teslimatlarımızda geldik bulamadık devrine son veriyoruz. Eğer alıcılar ziyaret ettiğimizde evlerinde değillerse 2. kez adresi ziyaret ederek gönderinizi teslim ediyoruz.

Köklü Bir Tecrübe Geniş Bir Ağ

Üstün hizmet anlayışımızla teknolojiyi buluşturduğumuz HepsiJet ile taşımacılık sektörüne yenilikçi bir bakış kazandırıyoruz. Türkiye'nin 81 ilinde, müşterilerimiz için teslimattan iadeye kadar tüm süreçlerde sunduğumuz inovatif uygulamalarla, uçtan uca deneyimde fark yaratıyoruz.


Operasyonlarımız 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Kargo karşılama hizmetimiz, hızlı entegrasyon yeteneklerimiz, gelişmiş yerli ve milli teknoloji ürünlerimiz ile müşterilerimize değer katmayı hedefliyoruz.

hepsijet-hakkimizda
HepsiJET, bir çok büyük markanın güvenilir çözüm ortağıdır. Müşterilerimize e-ticaret taşımacılığında katma değerli hizmetler sunarak, müşterilerimizin dağıtım süreçlerini optimize etmelerine yardımcı oluyoruz.
hepsijet-hakkimizda
Türkiye genelinde dağıtım ağımızı genişletme konusundaki kararlılığımızla, 81 ilde dağıtım sağlıyoruz. Yakın gelecekte tüm ilçeleri de kapsayacak şekilde ağımızı büyütmeye devam ediyoruz.
hepsijet-hakkimizda
HepsiJET, taşımacılık alanındaki uzmanlığı ile teknolojiyi ve kaliteyi bir araya getirerek müşterilerine en iyi deneyimleri sunmayı amaçlamaktadır. Sunduğumuz kullanıcı dostu hizmetlerle e-ticaret şirketlerinin büyümelerine destek oluyoruz.
hepsijet-hakkimizda
HepsiJET olarak, katma değeri yüksek hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin kargo süreçlerinde yanındayız. E-ticaret odaklı taşımacılık sistemini temsil etmekle beraber, sunduğumuz çözümler ile müşterilerimizin büyüme hedeflerine de katkıda bulunuyoruz.
hepsijet-hakkimizda
HepsiJET çalışanları, dağıtım sektörü konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Ayrıca deneyimli teknoloji ekibimizle birlikte, yazılım ürünleri ve Ar-Ge çalışmaları sayesinde sektörün önde gelen firmalarından biri haline geldik.
hepsijet-hakkimizda
Eğitimli kadromuzla, müşteri memnuniyetini ve müşteri odaklılığını en üst düzeyde tutuyoruz. Çevreye duyarlılık misyonumuzu yerine getirmek için doğa dostu elektrikli araçlar kullanarak çevre bilincini artırmayı hedefliyoruz.